INSOFT

Kliknięcie w grafikę spowoduje przejście na stronę producenta.
INSOFT jest uznanym na rynku, jednym z najlepszych dostawców oprogramowania dedykowanego dla sklepów detalicznych. Jego szeroka gama produktów znajduje zastosowanie w zarówno w małych, średnich jak i dużych sklepach.

Wiodącym produktem jest program PC-Market. Jest to kompleksowy system do obsługi gospodarki magazynowej i rozliczeń finansowych. PC-Market obsługuje wyjątkowo szeroką gamę urządzeń elektronicznych w sklepie, począwszy od kilkudziesięciu modeli kas fiskalnych, w tym również drukarek fiskalnych (moduł DrukFisk), wiele modeli wag metkujących, inwentaryzatorów, sprawdzarek cen.

Do obsługi stanowisk kasowych wyposażonych w sprzęt typu POS (w uproszczeniu jest to komputer z drukarką fiskalną) służy współpracujący z PC-Marketem program PC-POS. Taki zestaw zastępuje kasę fiskalną, eliminując problemy z ograniczoną pojemnością pamięci towarowej kas, a w wersjach z ekranem dotykowym niewątpliwie podnosząc prestiż sklepu.

Rozbudowana wersja PC-POSa o nazwie Mini Market oprócz obsługi Klienta realizuje dodatkowo podstawowe funkcje magazynowe, takie jak przyjęcie towaru czy remanent, co pozwala na zastosowanie Mini Marketa w niewielkim, jednokasowym sklepie, podłączonym przez internet do PC-Marketa zainstalowanego w oddalonej centrali zarządzającej.


Dla sieci sklepów kilkukasowych przeznaczony jest program Konsola Kupca. Pozwala on na zdalne zarządzanie sklepami wyposażonymi w PC-Markety, poprzez odgórne sterowanie cenami, obsługę przerzutów między sklepami, zbieranie informacji do raportowania i zamówień, centralne zarządzanie płatnościami i wiele innych.